Stolar 1950-tal

406599

STOLAR, 4 st., lackerat trä, 1950-tal, vitlackerade, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar 1950-tal

Budhistorik (36 bud)
2754401
4 800
2754399
4 600
2754397
4 400
2754392
4 200
2754395
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.