Olle Baertling färgserigrafi

406573

OLLE BAERTLING (1911-81): Komposition, signerad Baertling, Provex, färgserigrafi, 1950-tal, 60x37 cm

Rum 21

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (12 bud)
2763815
6 800
2763771
6 600
2763771
6 400
2763813
6 200
2763771
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.