Emaljskylt 1900-talets mitt

406571

EMALJSKYLT, 1900-talets mitt, ca 97x147 cm

Omfattande skador

Nautica/Technica

Rum 20

Emaljskylt 1900-talets mitt

Budhistorik

2016-09-19 kl 10:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.