Slagbord i furu

406570

SLAGBORD, furu, 1900-talets början, höjd 77, 95x50, vardera klaff 64, utfällt ca 178 cm

Bruksslitage

Rum 12

Slagbord i furu

Budhistorik (29 bud)
2753478
5 600
2753475
5 400
2753453
5 200
2753470
5 000
2753453
4 600

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.