Anders Zorn ersning

406561

ANDERS ZORN (1860-1920): Sappo, 1917, signerad Zorn, etsning, 20,5x18 cm.
LITTERATUR: Asplund 278, Hjert & Hjert 283, ZG 278

Gulnad

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan under Tisdag den 13 September.

Fack 5

Anders Zorn ersning

Budhistorik (23 bud)
2746314
8 000
2753356
7 800
2746314
7 600
2753354
7 400
2746314
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.