Puck Stocklassa

406556

PUCK STOCKLASSA (1922-2014): Kvinnofigur, signerad Puck, delvis koppar, höjd ca 52 cm

Skador

Konst, Skulpturer

Rum 20

Puck Stocklassa

Budhistorik (53 bud)
2753108
7 400
2753103
7 200
2753102
7 000
2753099
6 800
2753091
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.