Andreas Kock Stalker III

406542

ANDREAS KOCK (född 1973): Stalker III, signerad och numrerad på baksidan Andreas Kock 89/100, C-print, 90x120 cm

Konst, Fotografi

Andreas Kock Stalker III

Budhistorik (17 bud)
2753042
8 200
2753049
8 000
2753042
7 600
2753044
7 400
2753042
7 200

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.