Ringar 18 k guld

406533

RINGAR, 2 st., 18 k guld, toppig ametist, K&EC, Göteborg 1968 resp, fasettslipade blå stenar, ringstorlekar 17,5 samt 20 mm, total vikt ca 4,9 g

Blå stenar med slitage och repor

Guld/Smycken

Ringar 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
2744878
700
2749393
650
2744878
600
2743258
450
2743255

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.