Barbro Runfelt Taltavull Oljemålning

406512

BARBRO RUNFELT TALTAVULL (född 1938): Fiugurscen, signerad Taltavull, olja på duk, ca 36x51 cm

Budhistorik

2016-09-19 kl 20:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.