Peter Freudenthal färglitografier

406507

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, 17/91, färglitografi, ca 80x59 cm

Fack 6

Budhistorik (1 bud)

2749808
2016-09-18 08:11:41

2016-09-19 kl 15:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.