Takarmatur Svend Aage Holm tillskriven

406473

SVEND AAGE HOLM, tillskriven, takarmatur, Holm Sørensen & Co., Danmark 1950-tal, stomme i vitlackerad plåt och teak, direkt och indirekt ljus, höjd ca 49 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7

Budhistorik (8 bud)
2752619
2743291
2743290
1 800
2743289
1 700
2743288
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.