Sybord

406450

SYBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, fanérad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 68, 52x42 cm

Nyckel saknas, slitage, blekt

Rum 8

Sybord

Budhistorik (2 bud)

2753163
2741671

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.