Byrå Louis XVI stil

406448

BYRÅ, Louis XVI-stil, 1800-tal, fanérade med bl.a. valnöt, mahogny, skiva med parkettläggning, hörn och fötter med kannelyrer, höjd ca 76, 78x51 cm, nyckel finns

Fanérbortfall, slitage, nyckle passar ej i övre låset

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämnignen

Rum 20

Byrå Louis XVI stil

Budhistorik (3 bud)

2753408
2752701
2 400
2752698

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.