Eddie Figge oljemålning

406398

EDDIE FIGGE (1904-2003): "Motsättningar", signerad och daterad a tergo Eddie Figge 1953, olja på duk, ca 89x48 cm

Tryckskador, mindre hål

Eddie Figge oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2752947
2752946
950
2752945
900
2752944
850
2752943

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.