Gunnar Hallström

406394

GUNNAR HALLSTRÖM (1875-1943): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 98x131 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Gunnar Hallström

Budhistorik (2 bud)

2751968
6 600
2744102
2 600

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.