Flickporträtt 1800-tal

406385

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal); Flickporträtt, enligt ā tergo målad ca 1830, olja på duk, dubblerad, 54x44 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Flickporträtt 1800-tal

Budhistorik (33 bud)
2763288
5 800
2763278
5 600
2763277
5 400
2763137
5 200
2763179
5 200

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.