Pall engelsk

406362

PALL, 1900-talets slut, England, klädsel i tyg, höjd 32, 50x50 cm

Bruksslitage

Rum 22

Pall engelsk

Budhistorik (6 bud)
2752598
550
2738228
500
2744883
450
2738228
2744881

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.