Ljusstakar ett par Frankrike

406358

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 22 cm

Metall

Ljusstakar ett par Frankrike

Budhistorik (21 bud)
2753178
3 800
2753175
3 600
2753169
3 400
2753172
3 400
2753169
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.