Hilton Hassell

406346

HILTON HASSELL (1910-1980): The "Black Angel" mine, Marmorilik, Greenland, Signerad Hilton Hassell, olja på pannå, 35x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Hilton Hassell

Budhistorik (1 bud)

2766070
2016-09-24 20:29:21

2016-09-24 kl 20:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.