Dekorelement skuret trä

406326

DEKORELEMENT, 1700-tal, skuret trä, föreställande Pallas Athena, ca 56 cm

Skador, delar saknas

Diverse

Dekorelement skuret trä

Budhistorik (7 bud)
2753351
2753349
2752741
750
2738793
700
2737741

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.