Carl Brandt oljemålning

406316

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 100x130 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2751495
11 500
2751481
11 000
2750429
10 500
2751479
10 000
2750429
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.