Nils "Björnjägaren" Rundgren

406305

NILS "Björnjägaren" RUNDGREN (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgren 1971, olja på duk, ca 39x47 cm, oramad, 52x61 cm

Fack 52

Nils

Budhistorik (8 bud)
2750472
1 600
2741234
2736026
1 400
2738750
1 300
2736026

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.