Dragutin Fradl relief

406295

DRAGUTIN FRADL (född Jugoslavien 1911): Figurkomposition, signerad och daterad a tergo Fradl 1967, glaserat lergods, ca 37x35 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7

Dragutin Fradl relief

Budhistorik

2016-09-18 kl 21:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.