Akke Hugh Malmström

406190

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): Mosaiktavla, ''tanger'', signerad och daterad Akke -63, ca 62x44 cm

Fack 3

Akke Hugh Malmström

Budhistorik (25 bud)
2751069
3 200
2750935
2751068
2750935
2 600
2750447
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.