Oljemålning Henry C. O' Donnell

406185

HENRY C. O'DONNELL (1900-1992) möjligen, Landskap med man och kvinna, signerad O Donnell, olja på duk uppfodrad, ca 34x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Budhistorik (3 bud)

2751056
850
2751051
2735349

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.