Hjalmar Bergkrantz

406176

HJALMAR BERGKRANTZ (1900-tal): ''Efter ovädret'', signerad och daterad 1917, olja på duk, ca 50x61 cm

Rum 6

Hjalmar Bergkrantz

Budhistorik (1 bud)

2747053
2016-09-16 21:59:33

2016-09-18 kl 19:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.