Landskap England

406163

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, England, akvarell, ca 21x36 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Landskap England

Budhistorik (1 bud)

2750687
2016-09-18 16:41:55

2016-09-18 kl 17:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.