Ljusstakar silver senempire

406156

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-talets mitt, troligen Tyskland, godronneringar och ciselerad dekor, höjd ca 34,5 cm

Ljushållare i nysilver, kuppan med smärre bucklor

Silver

Ljusstakar silver senempire

Budhistorik (7 bud)
2753546
3 800
2747576
3 600
2747574
2747107
2746786

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.