Gusten Widerbäck oljemålning

406150

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Motiv över Helga Trefaldighets kyrka i Uppsala, signerad G. Widerbäck, olja på duk, ca 33x37 cm

Rum 4

Gusten Widerbäck oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2748253
3 400
2748184
3 200
2746307
2746307
2 800
2741282
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.