Boksnurra

406120

BOKSNURRA på hjul, 1900-talets första hälft, ek, höjd 91, 58x58 cm

Smärre ytskador

Rum 20

Boksnurra

Budhistorik (16 bud)
2745486
2748118
3 800
2745486
3 600
2748113
3 400
2745486
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.