Soffbord

406119

SOFFBORD, 1930/40 -tal, rotfanér, profilerade ben, höjd ca 60, diameter 80 cm

Ytskador

Rum 20

Soffbord

Budhistorik (1 bud)

2734885
2016-09-10 19:23:28

2016-09-17 kl 15:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.