Skänkskåp

406118

SKÄNKSKÅP, Dalarna, polykromt bemålat av kurbits, invändigt med hyllplan samt skedhylla, snäpplås, beslag i smide, höjd 187, 118x50 cm, nyckel finns

Delvis senare bemålning, skador och slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämnignen

Rum 18

Skänkskåp

Budhistorik (2 bud)

2738683
2735229

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.