Olaf Gulbrandsen oljemålning

406076

OLAF GULBRANDSEN (Norge, 1873-1958): Fartygsporträtt, signerad och daterad Olaf Gulbrandsen -08, olja på pannå, ca 27x36 cm

Fläckar

Fack 2

Olaf Gulbrandsen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2747202
1 400
2745958
2745270
2739382
2737047

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.