Dolce & Gabbana skärp

406072

DOLCE & GABBANA, skärp, gulfärgad metall, slipade plastprismor, spänne i form av monogram D&G, längd 98 cm

smärre små bucklor, reopr, bruksslitage, medföljande dustbag

Fashion

Dolce & Gabbana skärp

Budhistorik (6 bud)
2752498
550
2750019
500
2747200
450
2746076
2744391

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.