Spegelbyrå

406053

SPEGELBYRÅ, 1900-talets början, bemålad i vitt, träskuren dekor, övre små lådor med originalbeslag i mässig, låddel med senare beslag, höjd 170, 92x56

Slitage, senare bemålning och kompletteringar, spegeln anlöpen

Rum 7

Spegelbyrå

Budhistorik (5 bud)
2747770
2747577
650
2745394
600
2743215
550
2737875
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.