Skänkskåp 1800-tal

406048

SKÄNKSKÅP, 1800-talets andra hälft, skåpsinredning med tre hyllplan, höjd 140, 122x53 cm

Slitage, senare bemålat, senare beslag

Rum 14

Skänkskåp 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
2748843
2748804
2748803
2748401
2748049

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.