Orientmatta

406042

ORIENTMATTA, nordvästpersisk, semiantik/antik, ca 396x313 cm

Ställvis hårt slitage, lagningar, senare langiteringar, fläckar, hål

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (59 bud)
2760707
29 000
2760705
28 000
2760702
27 000
2760699
26 000
2760701
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 778 EUR, 3 263 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.