Uno Vallman oljemålning

406041

UNO VALLMAN (1913-2004): Blomsterstilleben, signerad och daterad Uno Vallman 1974, olja på duk, ca 61x50 cm

Fack 12

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2748171
2 400
2743993
2735263
2734066

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.