Skrin barock

406028

SKRIN, barock, 1700-tal eller äldre, mässingsfoliering på trä, beslag i smide, punsad dekor, inredd med tapet och måleri, höjd ca 27, 30x26 cm

Löst lås, nyckel saknas, skador

Diverse, Samlarobjekt

Rum 12

Skrin barock

Budhistorik (10 bud)
2747894
4 200
2738050
2738049
3 800
2738048
3 600
2738047
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.