Spegel gustaviansk stil

405970

SPEGEL, 1900-talets början, gustaviansk stil, fögylld, skuren dekor och i pastellage, fasettslipat glas, krön med medaljong i blått och vitt, ca 102x50 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 14

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
2748941
600
2747179
550
2743491
500
2743302
450
2736999

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.