Byrå funkis

405935

BYRÅ, funkis, 1900-talets första hälft, 3 lådor, beslag i bakelit och krom, höjd ca 68, djup ca 40, längd ca 80 cm, senare bemålad, nyckel finns

Slitage, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämning

Rum 12

Byrå funkis

Budhistorik (1 bud)

2738609
2016-09-12 21:47:30

2016-09-17 kl 18:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.