Bokhylla Ikeas 1700-talsserie

405926

IKEA, "Ekolsund", bokhylla, Ikeas 1700-talssserie, gustaviansk stil, grålackerad, brännmärkt Ikea of Sweden Riksantikvarietämbetet Ekolsund CJ, höjd ca 223, 100x28 cm

Skador: Bruksslitage, smärre färgbortfall

Skador, färgbortfall, torrsprickor

Rum 5

Bokhylla Ikeas 1700-talsserie

Budhistorik (23 bud)
2748725
5 200
2748722
5 000
2748719
4 800
2748718
4 600
2748716
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.