Samling mynt

405921

MYNT, ca 155 st, Sverige, 16-1900-tal

Patina, slitage, skador

Diverse

Monter 20

Samling mynt

Budhistorik (17 bud)
2745374
2744962
950
2745373
900
2744962
850
2744892

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.