Slaglåsgevär Châtellerault Jules Greuze

405918

SLAGLÅSGEVÄR, Frankrike, 1800-tal, lås märkt "Châtellerault Jules Greuze", detaljer i mässing, rak rund pipa, längd ca 130 cm

Patina, lagningar

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Budhistorik (6 bud)
2746091
2746090
1 900
2746089
2746058
600
2738706
550

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.