Astri Bergman Taube

405914

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Änglamark", relief, gips, signerad och numrerad 2817, ca 40x20 cm

Konst, Skulpturer

Astri Bergman Taube

Budhistorik (2 bud)

2745913
2744326
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.