Damarbetsbord rokokostil

405913

DAMARBETSBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérat i mahogny, höjd ca 73, 63x46 cm

Skivan med sprickor och fanérskador

Rum 8

Damarbetsbord rokokostil

Budhistorik (2 bud)

2747603
2733954

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.