Sigge Bergsteöm olja

405905

SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975), Vårlandskap, signerad och daterad Sigge -71, olja på pannå, 55x46 cm

Fack 10

Sigge Bergsteöm olja

Budhistorik (19 bud)
2751936
1 400
2754036
1 300
2751936
2754035
2751936

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.