Orkesterstolar björk

405882

STOLAR, 8 st., björk, 1900-talets mitt, "orkesterstolen", stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Rum 11

Orkesterstolar björk

Budhistorik (15 bud)
2748526
2748528
2748526
950
2748522
900
2748525
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.