Marianne Ågren oljemålning

405877

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna i röd klänning, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 108 x 99 cm

Fack 26

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (32 bud)
2747038
9 200
2747035
9 000
2747027
8 800
2747024
8 600
2747020
8 400

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.