Joan Miro färglitografi

405871

JOAN MIRO (1893-1983), L'Air, ur Verve, 1937, färglitografi, signerad i trycket, 33,5x24,5 cm

Litteratur: Benhoura 395

Ej examinerad ur ram

Fack 35

Joan Miro färglitografi

Budhistorik (21 bud)
2745695
1 700
2745657
1 600
2745629
2740338
1 400
2740337
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.